-
Відкриті торги
-
КЕП
«Придбання ноутбуків для Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області, с. Станишівка, вул. Кооперативна 3»
312 563.00
UAH без ПДВ
Номер:
bd4825a71f6a45a68ddc8abe009163dc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-01-005087-b-a1
Замовник:
Станишівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04348444
-
Контактна особа:
Олександр Цьмох +519945 stansilrada@ukr.net
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, с. Станишівка, Вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "САВРУК ВІКТОРІЯ ЯРОСЛАВІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3184011046
-
Контактна особа:
Саврук Вікторія +380987526574 tender_savruk@ukr.net
-
Адреса:
73024, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ СТАРОСТІНА, будинок 4, квартира 94
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
364
Дата підписання:
10.11.2021 14:00
Період дії договору:
10.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
312 563.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
312 563.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Придбання ноутбуків для Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області, с. Станишівка, вул. Кооперативна 3»
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Станишівка, вул. Кооперативна, 3
На карті