• Відкриті торги
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання « ДК 021:2015- 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»

817 230.00 UAH з ПДВ
Номер: 0e714fa3c98f4e6ab92615a34a5fc149
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-28-005597-c-a1
Замовник: Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕДПРО ДИСТРИБЮШН"
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 77
Дата підписання: 10.11.2021 00:00
Період дії договору: 10.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 817 230.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 136 205.00 UAH)
Оплачено: 817 230.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 136 205.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання « ДК 021:2015- 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 лот
Період постачання до 01.11.2021
Місце постачання 79000, Україна, Львівська область, 79022, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Виговського,34 ЗДО №94 м. Львів вул. Яцкова, 15, ЗДО №147 м.Львів вул. Шевченка, 380, ЗДО №171, м. Львів, вул. Мазепи,5а, ЗДО №184, м. Львів. вул. Величковського,12 ЗДО№ 1 м.Львів, вул.Олени Степанівни. 48а ЗДО№ 2 м.Львів, вул. Широка,78 ЗДО№ 23 м.Львів, вул. Вернигори,7 ЗДО№ 30 м.Львів, вул. Низинна, 29 ЗДО№ 86 м.Львів, вул. Садова, 20 ЗДО№ 95 м.Львів, вул.Гайдамацька. 2а ЗДО№ 133 м.Львів. вул. Грінченка, 18 ЗДО№ 167 м.Львів. вул. Масарика,7а ЗДО№ 187 м.Львів, вул. Чигиринська,17 ЗДО№ 55 м.Львів, вул. Донецька, 22 ЗДО№ 121 м.Львів. вул. Дашкевича,17 ЗДО№ 127 м.Львів. вул. Петлюри,19 ЗДО№ 154 м.Львів. вул. Хвильового.18 ЗДО№ 160 м.Львів. вул, Роксоляни, 27 ЗДО№ 180 м.Львів. вул, Грушевського,56 ЗДО№ 14. м.Львів вул. Щурата, 2 Малехівська гімназія Львівської міської ради, с.Малехів, вул..Коновальця,7 Грядівська гімназія Львівської міської ради, с.Гряда, вул. Шевченка,40 Великогрибовицький ліцей Львівської міської ради, с.Грибовичі, вул. Стуса.1а Малогрибовицька початкова школа Львівської міської ради, с.Малі Грибовичі, вул. Зелена,5, 79022, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Виговського,34 ЗДО №94 м. Львів вул. Яцкова, 15, ЗДО №147 м.Львів вул. Шевченка, 380, ЗДО №171, м. Львів, вул. Мазепи,5а, ЗДО №184, м. Львів. вул. Величковського,12 ЗДО№ 1 м.Львів, вул.Олени Степанівни. 48а ЗДО№ 2 м.Львів, вул. Широка,78 ЗДО№ 23 м.Львів, вул. Вернигори,7 ЗДО№ 30 м.Львів, вул. Низинна, 29 ЗДО№ 86 м.Львів, вул. Садова, 20 ЗДО№ 95 м.Львів, вул.Гайдамацька. 2а ЗДО№ 133 м.Львів. вул. Грінченка, 18 ЗДО№ 167 м.Львів. вул. Масарика,7а ЗДО№ 187 м.Львів, вул. Чигиринська,17 ЗДО№ 55 м.Львів, вул. Донецька, 22 ЗДО№ 121 м.Львів. вул. Дашкевича,17 ЗДО№ 127 м.Львів. вул. Петлюри,19 ЗДО№ 154 м.Львів. вул. Хвильового.18 ЗДО№ 160 м.Львів. вул, Роксоляни, 27 ЗДО№ 180 м.Львів. вул, Грушевського,56 ЗДО№ 14. м.Львів вул. Щурата, 2 Малехівська гімназія Львівської міської ради, с.Малехів, вул..Коновальця,7 Грядівська гімназія Львівської міської ради, с.Гряда, вул. Шевченка,40 Великогрибовицький ліцей Львівської міської ради, с.Грибовичі, вул. Стуса.1а Малогрибовицька початкова школа Львівської міської ради, с.Малі Грибовичі, вул. Зелена,5 На карті

Внесені зміни

    Номер: a15a38a28b2c49c2aee9ddef6adcf8ad
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна строку поставки товару.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 10.11.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
ДОГОВІР
pdf
Додаткова _1...pdf