• Відкриті торги
  • КЕП

03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

160 730.00 UAH без ПДВ
Номер: 85b37ad036604bb59038135f191d93a9
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-29-005348-b-b1
Замовник: Херсонська державна морська академія
Постачальник: ФОП ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Номер договору: 1/56
Дата підписання: 05.11.2021 11:00
Період дії договору: 05.11.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору: 160 730.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 160 710.73 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 11200 кілограм
Період постачання до 31.03.2022
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. 40 років Жовтня (Небесної сотні), 25 На карті

Внесені зміни

    Номер: 6331a658543249048e27d2c96af741ea
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Строк дії договору продовжено до 31.03.2022р.
    Номер додаткової угоди: 1-1/65
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2021 14:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Дод.угода 1 до дог. 1-56.PDF
p7s
sign.p7s
    Номер: fbd94d25aa9f45b2a8a55ddad6f971be
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сума додаткової угоди складає 26 780,00 грн без ПДВ
    Номер додаткової угоди: 2-1/3
    Дата внесення змін до договору: 09.02.2022 11:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Дод.угода 2 овочі свіжі.PDF
p7s
sign.p7s