-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту тротуарної мережі у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
2 300 040.54
UAH без ПДВ
Номер:
9cbd323e275c4ac19f972719346e9da7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-04-007973-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Контактна особа:
Владислав Чубар +380567456035 chubar_vladislav@ukr.net
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОМОНТАЖСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32723299
-
Контактна особа:
Гордієнко Андрій 380675238341 DPMONTAZHSERVICE@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ЯРМАРКОВИЙ УЗВІЗ, будинок 10
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
01/11
Дата підписання:
01.11.2021 17:00
Період дії договору:
01.11.2021 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
2 300 040.54 UAH без ПДВ
Оплачено:
848 901.69 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту тротуарної мережі у м. Дніпрі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації