-
Відкриті торги
-
КЕП
Громадський бюджет: Облаштування дитячого майданчику ДНЗ №17 "Веселка" група "Сонях"
99 990.00
UAH з ПДВ
Номер:
4c350760ebd24246af6316916ca7d827
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-22-012522-b-b1
Замовник:
Гостомельська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04360617
-
Контактна особа:
Андрій Богатирьов +380997162710 gostomel_tender@ukr.net
-
Адреса:
08290, Україна, Київська область, смт. Гостомель, вул. Свято-Покровська, буд. 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ДИТЯЧЕ ТА СПОРТИВНЕ ОБЛАДНАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44128687
-
Контактна особа:
Дарія Марієвська +380504684316 d.martyniuk@interatletika.com
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, місто Київ, Набережно-Печерська дорога, будинок 2
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Номер договору:
395
Дата підписання:
08.11.2021 09:04
Період дії договору:
08.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
99 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 665.00 UAH)
Оплачено:
99 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 16 665.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Громадський бюджет: Облаштування дитячого майданчику ДНЗ №17 "Веселка" група "Сонях"
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 комплект
Період постачання
03.11.2021 - 10.11.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
72791d2ec7ce430da6040b606c883045
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
10.11.2021 11:43
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ba2f545c1f6e46738c76ac7f69997c30
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
11.11.2021 14:50
Статус:
Опубліковано