-
Відкриті торги
-
КЕП
Джерела безперебійного живлення для потреб Вищого антикорупційного суду
159 636.00
UAH з ПДВ
Номер:
cebd63fade93451993d64ad61d181b5a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-24-002679-a-c1
Замовник:
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42836259
-
Контактна особа:
Олепір Дар'я Андріївна 380443631785 D.OLEPIR@VAKS.GOV.UA https://hcac.court.gov.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ ВЛАДАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43099315
-
Контактна особа:
Кіценко Ігор +380443343713 info.tdvladar@gmail.com
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Сидоренківська, 54
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Номер договору:
304/21
Дата підписання:
05.11.2021 00:00
Період дії договору:
05.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
159 636.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 606.00 UAH)
Оплачено:
159 636.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 606.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Джерела безперебійного живлення тип 1
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 01.12.2021
Джерела безперебійного живлення тип 2
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
17 штуки
Період постачання
до 01.12.2021