• Відкриті торги
  • КЕП

Показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09110000-3 - Тверде паливо (Вугілля кам'яне марки АМ (13-25))

242 832.60 UAH з ПДВ
Номер: 4e687e1c4a7f45a6912a25769c5315ae
Ідентифікатор договору: UA-2017-10-12-001971-a-c1
Замовник: Державний навчальний заклад "Старокозацький професійний аграрний ліцей"
Постачальник: ПрАТ "ВО "ОБЛПАЛИВО"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 277
Дата підписання: 17.11.2017 10:00
Період дії договору: 17.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 242 832.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 40 472.10 UAH)
Оплачено: 242 832.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 40 472.10 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне марки АМ (13-25)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 34740 кілограм
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 67730, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с.Старокозаче, вул.Малиновського, 30 На карті