-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплектуючі до оптичних приладів
193 950.00
UAH з ПДВ
Номер:
b9d6d1a119104fdcbfcc0394f00eec04
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-23-003870-c-c1
Замовник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Контактна особа:
Ковалишин Тарас Андрійович 380322582564 tender@lpnu.ua
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ СЕЛТОК ФОТОНІКС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39465345
-
Контактна особа:
ШИЛОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380443511605 office@seltokphotonics.com https://seltokphotonics.com
-
Адреса:
03067, Україна, м. Київ, Київ, ВУЛИЦЯ МАШИНОБУДІВНА, будинок 37
Класифікатор ДК 021:2015:
38620000-7 Поляризаційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
780
Дата підписання:
28.10.2021 09:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
193 950.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 325.00 UAH)
Оплачено:
193 950.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 32 325.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тримач пластин
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Компактний лабораторний поворотний столик
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Двовісний кутомір
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Кінематичне самоцентрове кріплення
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Поляризаційний розподільчий куб
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Оптична стійка
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Тримач на підставці
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Тримач оптики
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Аксікон, 0,65-1,05
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Аксікон, 0,35-0,7
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інтерферометр
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Квадратне плоске дзеркало з алюмінієвим покриттям
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Кругле плоске дзеркало з алюмінієвим покриттям
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Кінематична платформа-тримач дзеркал
×
-
Країна виробництва:
LT Литовська Республіка
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Кубик-дільник променю без поляризації
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Двовипукла лінза з покриттям 350-700 нм, фокус 150 мм
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Регульований атенюатор револьверного типу
×
-
Країна виробництва:
LT Литовська Республіка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021