-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне (код ДК 021:2015 09111100-1)
1 371 920.00
UAH без ПДВ
Номер:
d127326112954e5993ee46dd957e3552
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-21-005953-c-c1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44104781
-
Контактна особа:
Майя Петрівна Сульженко 380671574760 bogodyhvo@ukr.net
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, Богодухів, вул.Троїцька, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Юхно Володимир Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2511600692
-
Контактна особа:
Юхно Володимир Іванович +380506884420 magolimp@gmail.com
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, Золочів, Пугачова 31 А
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
268
Дата підписання:
28.10.2021 00:00
Період дії договору:
28.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 371 920.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 371 920.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
264 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
62103, Україна, Харківська область, Богодухів, за письмовою заявкою Замовника на умовах DDP на склади підпорядкованих закладів загальної середньої, дошкільної освіти Відділу освіти Богодухівської міської ради Харківської області, більш детально у Додатку 2 до ТД Документації
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
064050461fa14ce8af07e84fbee195bb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
уточнення реквизітів договору.Сума договору залишилася без змін. Кількість товару залишилась без змін.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
08.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано