-
Відкриті торги
-
КЕП
Бактерицидні рециркулятори в заклади дошкільної освіти Шевченківського р-ну м. Києва, ДК 021:2015 (CPV): 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
445 536.00
UAH без ПДВ
Номер:
73e4b964f04e4ddaafae5fea2ce203d6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-10-005810-b-b1
Замовник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Контактна особа:
Коваленко Леся Аркадіївна 380444890247 tender@shevruo.gov.ua
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, Зоологічна, 6-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "Сталев Евгений Александрович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3128017577
-
Контактна особа:
Сталєв Євген 380937456903 ADMIN@WELLIT.COM.UA http://wellit.com.ua/
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Днепропетровская обл., г.Орджоникидзе, ул.Набережная,17
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
533
Дата підписання:
20.10.2021 14:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
445 536.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
445 536.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бактерицидні рециркулятори в заклади дошкільної освіти Шевченківського р-ну м. Києва
×
-
НК 024:2019:
35150 Лампа ультрафіолетова герміцидна
Кількість
153 штуки
Період постачання
до 31.10.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
01e246fc10f64c5eb7645d723b56de71
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
п.п. 1.1. Договору викласти в новій редакції, а саме: код класифікатора ДК 021:2015 (CPV).
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.10.2021 10:00
Статус:
Опубліковано