-
Відкриті торги
-
КЕП
(34110000-1 - легкові автомобілі) Автомобіль Renault Duster або «еквівалент», кількість 2 штуки
1 268 040.00
UAH з ПДВ
Номер:
726823121bd54482bbcdfcd10a3c71fa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-16-000540-b-c1
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891336
-
Контактна особа:
Долгополов Денис Олексійович 380617875140 TENDER@SAD-ZP.COM.UA
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42801907
-
Контактна особа:
Максим Перловський +380959429977 perlovsky_ma@ais.com.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ БРЯНСЬКА, будинок 6
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
868-21
Дата підписання:
19.10.2021 00:00
Період дії договору:
19.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 268 040.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 211 340.00 UAH)
Оплачено:
1 268 040.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 211 340.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(34110000-1 - легкові автомобілі) Автомобіль Renault Duster або «еквівалент», кількість 2 штуки
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021