-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44420000-0 «Будівельні товари» (Скотч пакувальний 48*50м, прозорий)
6 012.00
UAH з ПДВ
Номер:
34adfd15841b4ab5baeda88128b9d1bc
Ідентифікатор договору:
UA-2017-09-07-000844-a-c1
Постачальник:
ПП "ТОРГІВЕЛЬНА ФІРМА "ПЕРСПЕКТИВА""
×
-
Код ЄДРПОУ:
34754748
-
Контактна особа:
Света Перспектива +380577644076 tendproz@gmail.com
-
Адреса:
61118, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ТИМУРІВЦІВ, будинок 50, квартира 5
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Номер договору:
П/НХ-172183/НЮ
Дата підписання:
26.10.2017 00:00
Період дії договору:
26.10.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
6 012.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 012.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Скотч пакувальний 48*50м, прозорий
Кількість
600 штуки
Період постачання
24.09.2017 - 31.12.2017