-
Відкриті торги
-
КЕП
Дріт зварювальний в асортименті, електроди в асортименті
1 840 924.02
UAH з ПДВ
Номер:
cc44920a74f0410e9e0e845d5755434c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-07-001569-a-b1
Замовник:
ФІЛІЯ "РЕФРИЖЕРАТОРНА ВАГОННА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081326
-
Контактна особа:
Костецька Тетяна Миколаївна 380456564889; 380634525520 tender@rwk.com.ua
-
Адреса:
08502, Україна, Київська область, Фастів, 08502, Київська обл., місто Фастів, ВУЛИЦЯ АНДРІЯ ШЕПТИЦЬКОГО, будинок 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОМЕТИЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05393145
-
Контактна особа:
Неронов Максим Сергеевич 380675612093 ms.neronov@dneprometiz.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ СЛОБОЖАНСЬКИЙ, будинок 20
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Номер договору:
№46/2021 ПОСТ - РВКЮ
Дата підписання:
15.11.2021 00:00
Період дії договору:
15.11.2021 00:00 - 29.04.2022 00:00
Сума договору:
1 840 924.02 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 306 820.67 UAH)
Оплачено:
1 594 178.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 265 696.46 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дріт зварювальний в асортименті, електроди в асортименті
Кількість
32951 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
844db897b6104cf5ba527b8a381b8fa5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано