-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт даху КЗ ЛОР “Львівська обласна універсальна наукова бібліотека”
200 519.00
UAH без ПДВ
Номер:
24fa654e3ea447be938ab927998c1dfa
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-13-002058-c-a1
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівська обласна універсальна наукова бібліотека"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221774
-
Контактна особа:
Москаль Степанія Федорівна +380504307013 lounb@ukr.net
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, місто Львів, проспект Шевченка 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ПОРАДА ОЛЕГ РОМАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3453805235
-
Контактна особа:
Олег Порада +380962796604 west44side@gmail.com
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЗОЛОТА, будинок 15А, квартира 23
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
37
Дата підписання:
18.10.2021 00:00
Період дії договору:
18.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
200 519.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
200 519.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт даху КЗ ЛОР “Львівська обласна універсальна наукова бібліотека”
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
07d6e70543314b9aa30dfebf3bcff2ba
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано