• Відкриті торги
  • КЕП

роботи по об'єкту "Капітальний ремонт (заміна) пасажирського ліфта житлового будинку № 34 по вул. Зернова, п.1,2,3 м. Запоріжжя"

2 174 354.20 UAH з ПДВ
Номер: 2ef84fd9bbb243599c6fafaeab6f9439
Ідентифікатор договору: UA-2017-10-02-001139-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "БУД-ЛІНІЯ"
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 11П/17
Дата підписання: 09.11.2017 14:07
Період дії договору: 09.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 2 174 354.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 174 354.20 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
роботи по об'єкту "Капітальний ремонт (заміна) пасажирського ліфта житлового будинку № 34 по вул. Зернова, п.1,2,3 м. Запоріжжя"
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 69121, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Зернова будинок 34 На карті