• Відкриті торги
  • КЕП

Лабораторне обладнання: аналізатор імуноферментний та автоматичний промивач мікропланшетів та стрипів

1 048 740.00 UAH з ПДВ
Номер: acd5376badae42c4ad87f6e0cac6f465
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-02-001602-c-a1
Замовник: Донецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Постачальник: ПП "БІОЛА"
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору: 496
Дата підписання: 06.10.2021 00:00
Період дії договору: 06.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 1 048 740.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 174 790.00 UAH)
Причини розірвання договору: Договір розірвано у зв’язку з дефіцитом комплектуючих на складі у виробника та неможливістю поставки лабораторного обладнання: аналізаторів імуноферментних та автоматичних промивачів мікропланшетів та стрипів згідно договору № 496 від 06.10.2021 р. Сторони дійшли згоди зменшити обсяги закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків покупця згідно пункту 1 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» і зменшити суму договору на суму 1048740,00 з ПДВ. Загальна сума договору становить 0,00 грн.

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аналізатор імуноферментний
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Гризодубової, 3 На карті
Автоматичний промивач мікропланшетів та стрипів
Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, м.Маріуполь, вул.Гризодубової, 3 На карті