• Відкриті торги
  • КЕП

Ліжка дитячі для закладів дошкільної освіти Сихівського та Личаківського районів

626 125.00 UAH без ПДВ
Номер: 8dc3150c2de54c5181c2800f09816e4b
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-19-003709-c-b1
Замовник: Відділ освіти Сихівського та Личаківського районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради
Постачальник: ФОП "БОНДАРЕНКО МИКОЛА АНАТОЛІЙОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Номер договору: 01/10
Дата підписання: 01.10.2021 10:00
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Сума договору: 626 125.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 626 125.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ліжка дитячі для закладів дошкільної освіти Сихівського та Личаківського районів
Код ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому
Кількість 1 лот
Період постачання до 29.10.2021
Місце постачання Відповідно до документації