• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Мастильні засоби

79 695.00 UAH з ПДВ
Номер: 4a4c67350f054c96ade9ff770d60eac3
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-19-002233-c-c1
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АТОМРЕМОНТСЕРВІС"ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕФТЕХИМСОЮЗ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору: 53-127-01-21-01119
Дата підписання: 17.09.2021 00:00
Період дії договору: 17.09.2021 00:00 - 15.12.2021 00:00
Сума договору: 79 695.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 282.50 UAH)
Оплачено: 79 695.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 282.50 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олива iндустрiальна И-20А або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
Кількість 50 літр
Період постачання 14.09.2021 - 13.10.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Олива iндустрiальна И-50А або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
Кількість 30 літр
Період постачання 14.09.2021 - 13.10.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Олива iндустрiальна И-5А або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
Кількість 20 літр
Період постачання 14.09.2021 - 13.10.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Олива iндустрiальна ИГНСп-20 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
Кількість 50 літр
Період постачання 14.09.2021 - 13.10.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Олива ВНИИ НП-401 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09211600-7 Оливи для гідравлічних систем та іншого призначення
Кількість 30 літр
Період постачання 14.09.2021 - 13.10.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Олива ВНИИ НП-403 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09211600-7 Оливи для гідравлічних систем та іншого призначення
Кількість 30 літр
Період постачання 14.09.2021 - 13.10.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Олива турбінна Т-22 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09211300-4 Турбінні оливи
Кількість 20 літр
Період постачання 14.09.2021 - 13.10.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Олива для двотактних бензинових двигунів малої потужності із іскровим запалюванням
Код ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливи
Кількість 10 літр
Період постачання 14.09.2021 - 13.10.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Олива для 4-тактних бензинових двигунів
Код ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливи
Кількість 15 літр
Період постачання 14.09.2021 - 13.10.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Олива для дизельних автотракторних двигунів М-8Г2 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливи
Кількість 50 літр
Період постачання 14.09.2021 - 13.10.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Олива вакуумна Vacuum pump S2 R 100 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09211800-9 Мінеральні оливи та їх суміші
Кількість 200 літр
Період постачання 14.09.2021 - 13.10.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Олива для поршневих форвакуумних насосів ВМ-6 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09211800-9 Мінеральні оливи та їх суміші
Кількість 100 літр
Період постачання 14.09.2021 - 13.10.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Олива гідравлічна ВМГЗ або еквівалент
Код ДК 021:2015: 09211600-7 Оливи для гідравлічних систем та іншого призначення
Кількість 50 літр
Період постачання 14.09.2021 - 13.10.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті