• Відкриті торги
  • КЕП

Лікарські засоби (Фармацевтична продукція)

105 912.37 UAH з ПДВ
Номер: 761c8d09f9b2464ead5bb3319eed89b5
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-09-010690-a-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Постачальник: ТОВ Подорожник Чернігів
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 63
Дата підписання: 17.09.2021 17:00
Період дії договору: 17.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 105 912.37 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 217.85 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Адреналін ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 ампула
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Аміодарон ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 180 ампула
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Аміодарон таблетки 200 мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 115 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Амлодипін таблетки 10мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Анальгін ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 20 ампула
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Атропін ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 40 ампула
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Ацетилсаліцилова кислота таблетки 100мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 210 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Бісопролол таблетки 5мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Бісопролол таблетки 10мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Варфарин таблетки 2,5мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 3 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Варфарин таблетки 3мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 7 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Гепарин натрій ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 320 Флакон
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Глюкоза розчин для ін'єкцій (ізотонічний)5%
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 200 Флакон
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Дигоксин ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 60 ампула
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Допамін ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 40 ампула
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Еналаприл таблетки 10мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Еналаприл таблетки 20мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Еуфілін ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 ампула
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Ізосорбіду динітрат ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 160 ампула
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Інсулін ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 Флакон
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Калію хлорид розчин 7,5%
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 35 Флакон
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Каптоприл таблетки 25мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Карведилол таблетки 12,5мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 45 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Карведилол таблетки 25мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Клопідогрель таблетки 75мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 104 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Магнію сульфат ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 300 ампула
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Мезатон ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 80 ампула
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Метоклопрамід ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 150 ампула
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Омепрозол порошок для приготування ін'єкцій
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 Флакон
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Парацетамол ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 Флакон
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Парацетамол таблетки 500мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Пропофол ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 130 Флакон
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Симвастатин таблетки 40мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 6 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Спиронолактон таблетки 25мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 110 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Фуросемід ін'єкції
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 1220 ампула
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Фуросемід таблетки 40мг.
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 504 упаковка
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Цефтазидим порошок для приготування ін'єкцій
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 250 Флакон
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті
Цефтриаксон порошок для приготування ін'єкцій
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 500 Флакон
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 14005, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. В'ячеслава Чорновола, 24 На карті