-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне ( канцелярські товари)
6 190.00
UAH з ПДВ
Номер:
f32b928b53f24eb49635916e929d3b18
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-12-001755-b-b1
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЗЕУС ВВАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41714782
-
Контактна особа:
Тарас Войцехівський +380970391414 zeusvika145@gmail.com
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 172-Б, офіс 208/1
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Номер договору:
№66-21
Дата підписання:
15.09.2021 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
6 190.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 031.67 UAH)
Оплачено:
6 190.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 031.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папка-бокс пластикова А4 на гумках 60 мм
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Папка-бокс пластикова А4 на гумках 40 мм
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Біндер 32 мм
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Біндер 25 мм
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Біндер 15 мм
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Ручки гелеві чорні
Кількість
36 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Клей канцелярський силікатний 100 мл.
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Діркопробивач з лінійкою ( 20 листів)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Лотки пластикові для паперу (горизонтальні)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Лотки пластикові для паперу (вертикальні)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Скотч 48 ммх200
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Гумки
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Чинка пластикова з контейнером
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Папка (на підпис)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021