-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39160000-1 Шкільні меблі ( Дидактичні матеріали для учнів початкових класів відділу освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у яких буде здійснюватися навчання за програмою «Нова українська школа»)
1 141 941.60
UAH з ПДВ
Номер:
5d42c5d34398422a9ca30de38bef01fb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-28-001392-a-a1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05406623
-
Контактна особа:
Болдескул Юлія 0669247550 boldeskul@ukr.net
-
Адреса:
68001, Україна, Одеська область, місто Чорноморськ, ВУЛИЦЯ ХАНТАДЗЕ, будинок 8 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСАКНИГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37946225
-
Контактна особа:
Лівшиц Дар Валерійович 380936493175 ODESSABOOK@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 65023, Одеська область, м. Одеса, Приморський район, вул Пастера буд 34, кв. 32.
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
326
Дата підписання:
08.09.2021 15:17
Період дії договору:
08.09.2021 15:17 - 31.12.2021 15:17
Сума договору:
1 141 941.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 190 323.60 UAH)
Оплачено:
1 141 941.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 190 323.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір цифр і знаків на магніті
Кількість
18 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір таблиць Математика 3 кл.
Кількість
34 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір таблиць Математика 4 кл.
Кількість
37 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Демонстраційний комплект вимірювальних приладів (лінійка, 2 трикутники, циркуль)
Кількість
37 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір "Навчання грамоти в таблицях" 1 кл
Кількість
15 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір таблиць "Українська мова та читання" 3 кл
Кількість
10 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір таблиць "Граматика англійської мови" 1-4 кл
Кількість
19 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Демонстраційний набір букв на магнітах (Українська)
Кількість
18 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір демонстраційних моделей геометричних тіл та фігур (дерево)
Кількість
26 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір цифр і знаків на магніті
Кількість
24 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Танграм "Геометричний на 4 фігур"
Кількість
270 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Карта Україна стінна.Адміністративна карта
Кількість
30 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Набір лаборатовний демонстраційний
Кількість
61 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Глобус фізичний
Кількість
21 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Мікроскоп дитячий
Кількість
178 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Рулетка 5м.
Кількість
30 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Колекція "Корисні копалини"
Кількість
43 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Колекція "Насіння і плоди"
Кількість
43 одиниця
Період постачання
до 20.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації