• Відкриті торги
  • КЕП

Тушки курей, Яловичина, Філе куряче

587 918.98 UAH без ПДВ
Номер: e49fa4722c814185b8312d624a1d4a14
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-29-001025-b-a1
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ФОП "ОКОВІТОВА ІРИНА ВІКТОРІВНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору: 375
Дата підписання: 06.09.2021 09:45
Період дії договору: 06.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 587 918.98 UAH без ПДВ
Оплачено: 587 918.98 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тушки курей
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 1471.66 кілограм
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. В.Сосюри,9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул. Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул. 30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, проспект Переможців, буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володимирська, буд. 45-Г На карті
Яловичина
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 1447.7 кілограм
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. В.Сосюри,9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул. Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул. 30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, проспект Переможців, буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володимирська, буд. 45-Г На карті
Філе куряче
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 2315 кілограм
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. В.Сосюри,9, вул. Смирнова, буд. 25, вул. Б.Хмельницького, буд. 91, вул. Б.Хмельницького, буд. 103-А, вул. 30 років Перемоги, буд. 2-А, вул. Володимирська, буд. 49-А, вул. Кутузова, буд. 6, проспект Переможців, буд. 35-А, вул. Б.Хмельницького, буд. 92, вул. Володимирська, буд. 45-Г На карті

Внесені зміни

    Номер: 40893bc6d9d24f48a2be1c1eb3f6b747
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: На підставі пункту 1.4 розділу 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ Договору. (1.4 Обсяги закупівлі Товару можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків та в залежності від потреб «Замовника».). Загальна сума договору після внесення змін складає – 856950,00грн. Кількість товару після внесення змін: Тушки курей – 3700,00 (кг);Яловичина – 2100,00 (кг); Філе куряче – 2500,00(кг). Ціна за одиницю товару залишається без змін.
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода №1
    Дата внесення змін до договору: 23.10.2021 09:45
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №1 до договору №375.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: b5ce5a16a6ad4397a4e2589ed225b79c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до пункту 2 частини 5 статті 41 Закону України від 25.12.2015 «Про публічні закупівлі» №922-VIII (із змінами). Сума договору залишається без змін. Кількість товару після внесення змін: Тушки курей – 3466,7183кг, Яловичина – 2100кг, Філе куряче – 2376,0291кг. Ціна за одиницю товару була змінена лише на Тушки курей (1137кг по ціні 66,50грн за 1 кг та 2329,7183кг по ціні 73,14 грн за 1кг) та Філе куряче (1135кг по ціні 94,00грн за 1 кг та 2329,7183кг по ціні 103,39грн за 1кг), всі інші ціни за одиницю товару залишаються без змін.
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода №2
    Дата внесення змін до договору: 06.12.2021 08:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №2 до договору №375.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 08365d5774aa455b9a5cc8c30f9c0da9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку з закриттям договору. Сума договору після внесення змін: 587 918,98 грн. (п'ятсот вісімдесят сім тисяч дев'ятсот вісімнадцять гривень 98 копійка) без ПДВ. Кількість товару після внесення змін: Тушки курей - 1471,6602кг, Яловичина - 1447,70кг, Філе куряче - 2315,00кг.
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода №3
    Дата внесення змін до договору: 24.12.2021 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №3 до договору 375 від 24.12.2021р..pdf
p7s
sign.p7s