-
Відкриті торги
-
КЕП
Тушки курей, Яловичина
903 770.61
UAH без ПДВ
Номер:
1ff4673a79d240b8b357b10c0fef83f7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-24-000016-b-a1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141957
-
Контактна особа:
Антон Васько +380645361358,+380935310451 cb.support@ukr.net http://osvita.rmr.gov.ua
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, просп. Переможців, 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП "ОКОВІТОВА ІРИНА ВІКТОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2844713047
-
Контактна особа:
Ирина Оковитова +380506613526 ira_okovitova@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА, будинок 48"А", квартира 45
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
366
Дата підписання:
01.09.2021 09:00
Період дії договору:
01.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
903 770.61 UAH без ПДВ
Оплачено:
903 770.61 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тушки курей
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
7091.32 кілограм
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. В.Сосюри,9. пр. Переможців, 28. вул. Студентська, 30. вул. Чехова, 3. вул. Визволителів, 53. вул. Менделєєва, 35. вул. Миру, 20. вул. Будівельників, 28.
На карті
Яловичина
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2474.1 кілограм
Період постачання
до 24.12.2021
Місце постачання
93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. В.Сосюри,9. пр. Переможців, 28. вул. Студентська, 30. вул. Чехова, 3. вул. Визволителів, 53. вул. Менделєєва, 35. вул. Миру, 20. вул. Будівельників, 28.
На карті
Внесені зміни
- Зміна №1 Додаткова угода №1
- Зміна №2 Додаткова угода №2
- Зміна №3 Додаткова угода №3
- Зміна №4 Додаткова угода №4
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1519fcada78e472ea88d87fd4314cfc8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
З метою уточнення реквізитів Учасника. Сума договору, ціна за одиницю товару та кількість товару залишається без змін.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №1
Дата внесення змін до договору:
07.09.2021 09:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
68338271f91241a29130dd7bc6db9552
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі пункту 1.4 розділу 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ Договору. (1.4 Обсяги закупівлі Товару можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків та в залежності від потреб «Замовника».). Загальна сума договору після внесення змін складає – 1307808,00грн. Кількість товару після внесення змін: Тушки курей – 8728,00 (кг);Яловичина – 4505,00 (кг). Ціна за одиницю товару залишається без змін.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №2
Дата внесення змін до договору:
23.10.2021 09:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
2c9218b7264947059a18559329ccd3d6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до пункту 2 частини 5 статті 41 Закону України від 25.12.2015 «Про публічні закупівлі» №922-VIII (із змінами). Сума договору залишається без змін. Кількість товару після внесення змін:Тушки курей – 8304,9991кг (4068,6200кг по ціні 66,50грн за 1 кг та 4236,3791кг по ціні 73,14грн за 1 кг), Яловичина – 4287,5536кг (1457,1кг по ціні 161,50грн за 1 кг та 2830,4536кг по ціні 173,85грн за 1 кг).
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №3
Дата внесення змін до договору:
06.12.2021 08:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
fd11830dcfa8439ea4d38ee612215a48
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку з закриттям договору. Сума договору після внесення змін:903 770,61 грн. (дев'ятсот три тисячі сімсот сімдесят гривень 61 копійка) без ПДВ. Кількість товару після внесення змін: Тушки курей - 7091,32кг, Яловичина - 2474,10кг
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №4
Дата внесення змін до договору:
24.12.2021 08:00
Статус:
Опубліковано