• Відкриті торги
  • КЕП

Цукор

15 936.10 UAH без ПДВ
Номер: 9b7f1a9bd10f440eb4abe63508839228
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-24-000009-b-a1
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ РУБІЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ФОП "ВЄДЄРНІКОВА КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 369
Дата підписання: 01.09.2021 09:00
Період дії договору: 01.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 15 936.10 UAH без ПДВ
Оплачено: 15 936.10 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор
Код ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція
Кількість 600 кілограм
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 93000, Україна, Луганська область, м. Рубіжне, вул. В.Сосюри,9. пр. Переможців, 28. вул. Студентська, 30. вул. Чехова, 3. вул. Визволителів, 53. вул. Менделєєва, 35. вул. Миру, 20. вул. Будівельників, 28. На карті

Внесені зміни

    Номер: f70b7de5ea36471fbaef23388cdff501
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до пункту 2 частини 5 статті 41 Закону України від 25.12.2015 «Про публічні закупівлі» №922-VIII (із змінами). Сума договору залишається без змін. Кількість товару після внесення змін:Цукор – 865,7953кг (430,00кг по ціні 25,90грн за 1 кг та 435,7953кг по ціні 28,23грн за 1 кг).
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода №1
    Дата внесення змін до договору: 06.12.2021 08:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №1 до договору №369.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: e02c4e1c8e2b495a89356f586d791b8b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку з закриттям договору. Сума договору після внесення змін: 15 936,10 грн. (п'ятнадцять тисяч дев'ятсот тридцять шість гривень 10 копійок) без ПДВ. Кількість товару після внесення змін: Цукор - 600,00кг
    Номер додаткової угоди: Додаткова угода №2
    Дата внесення змін до договору: 24.12.2021 08:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №2 до договору 369 від 24.12.2021р..pdf
p7s
sign.p7s