-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ШГВ21П-055 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з дослідження ґрунтів в місцях тимчасового зберігання відходів)
76 498.10
UAH з ПДВ
Номер:
ff231f16d68e412f98667202026bc602
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-24-006853-c-a1
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 dsn@shgpu.com.ua
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОПРОМ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
31438314
-
Контактна особа:
Марина Оськіна +380677279369,+380577175933 ecoprom2001@ukr.net
-
Адреса:
61204, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 72 А, квартира 80
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Номер договору:
ДГ/2021
Дата підписання:
30.08.2021 09:00
Період дії договору:
30.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
76 498.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 12 749.68 UAH)
Оплачено:
76 498.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 12 749.68 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
90732000-7 Послуги, пов’язані із проблемою забруднення ґрунту Послуги з дослідження грунтів в місцях тимчасового зберігання відходів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
64250, Україна, Харківська область, Полтавська обл., Луганська обл., Донецька обл., Харківська обл., Дніпропетровська обл.,
На карті