• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015:3931000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання пароконвектоматів для закладів та установ освіти Стрижавської селищної ради)

460 557.07 UAH з ПДВ
Номер: 24b9ded01f5942f4bba72d14f68579d3
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-29-000927-c-b1
Замовник: Відділі освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради
Постачальник: ФОП Шевчук С.В.
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору: 3110/250
Дата підписання: 31.08.2021 00:00
Період дії договору: 31.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 460 557.07 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 76 759.51 UAH)
Причини розірвання договору: Продавець та Покупець дійшли згоди розірвати Договір №3110/250 від 31.08.2021

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пароконвектомат Unox XV893 Cheflux
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 21000, Україна, Вінницька область, Заклади та установи Стрижавської селищної ради, Заклади та установи Стрижавської селищної ради На карті
Пароконвектомат Unox XV593 Cheflux
Код ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 21000, Україна, Вінницька область, Заклади та установи Стрижавської селищної ради, Заклади та установи Стрижавської селищної ради На карті