-
Відкриті торги
-
КЕП
Стельовий підйомник GH1 з підйомним кронштейном, підвісною рейкою та зарядною системами (комплектація для активної реабілітації з доріжкою КОЛІЗ терапія для медичного застосування)
746 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
f305af21b4c34b44ac943e854dd55f28
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-19-002761-a-c1
Замовник:
Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю
×
-
Код ЄДРПОУ:
42683656
-
Контактна особа:
Корява Марина Леонідівна +380442212392 ckrdi@ukr.net
-
Адреса:
02125, Україна, м. Київ, Київ, вул. Курнатовського, 7 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "Данилюк Ростислав Вікторович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2965801597
-
Контактна особа:
Ростислав Данилюк +380505499824 r.danyliuk@gmail.com
-
Адреса:
09700, Україна, Київська область, м. Богуслав, вул. Миколаївська, 92, кв. 25
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Номер договору:
32
Дата підписання:
20.08.2021 00:00
Період дії договору:
20.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
746 250.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стельовий підйомник GH1 з підйомним кронштейном, підвісною рейковою та зарядною системами (комплектація для активної реабілітації з доріжкою КОЛІЗ терапія для медичного застосування)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.10.2021