-
Відкриті торги
-
КЕП
Запасні частини до автотехніки
2 507 628.00
UAH з ПДВ
Номер:
aea649c70bb3481da365b74a08bc0429
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-13-000091-b-c1
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Контактна особа:
Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "Алделит"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37746750
-
Контактна особа:
Турій Денис Олександрович 380504259193 turiychik@gmail.com
-
Адреса:
87515, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Леніна, буд.43
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Номер договору:
20-17/21/335
Дата підписання:
17.08.2021 00:00
Період дії договору:
17.08.2021 00:00 - 17.08.2022 23:59
Сума договору:
2 507 628.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 417 938.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Опорне колесо на причеп "Одіссей" 1222437
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Хомут опорного колеса на причеп "Одіссей" 249804
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Тент для причепа "Одіссей" 2500Х1500Х1400
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Гальмівна стрічка «Ферадо» 120 мм.
Кількість
4.2 метри квадратні
Період постачання
до 17.08.2022
Гальмівна стрічка «Ферадо» 150 мм.
Кількість
6 метри квадратні
Період постачання
до 17.08.2022
Насос водяний 2108-5208009
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Насос водяний 4061.1307010
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Насос водяний 2109-1307010
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Насос водяний 740.50-1307010
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Насос водяний Н135
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Сигнал електричний 12V С302/303Д
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Козирок солнцезахисний 2110-8204011-10
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Запобіжник 2110-3722107
Кількість
10 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Ремінь генератора 2110-3701720
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремінь зубчатий 14х10х887
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремінь зубчатий 14х10х987
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремінь генератора 7PK1730
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремінь кондіціонера 7PK1730
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ковпачок VG8
Кількість
112 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ковпачок VG12
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Сальник моточини задній 2110-2301035Р
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Золотник довгий VG12
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Золотник довгий VG8
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Фітінг зєднувальний Д6 02.090.7820.020
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Фітінг зєднувальний Д8 02.090.7820.030
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Вентиль колесний TR414
Кількість
90 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Опора кульова 0340100003
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Опора кульова SB6272
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Колодки гальмівні в комплекті 3302-3501800
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Колодки гальмівні в комплекті 2110-3501080
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Колодки гальмівні в комплекті 2108-3502090
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Колодки гальмівні в комплекті RD29108
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Корзина счеплення 406-1601000-10
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Накінечник тяги 5301-3414058-30
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Накінечник тяги 5301-3414059-20
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Накінечник тяги 120-3003032/66/67
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Накінечник тяги 130-3003032/22/21
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Накінечник рульових тяг в комплекті 6422-3003056/6422-3003057
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Амортизатор задній 341463
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Втулки стабілізатора CVHO-29/CVHO-28
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Подушка ДВЗ передня 3102-1001020
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Вентилятор 2710222А
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Рульова трапеція в зборі A6384602900
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Рульова трапеція в зборі 2110-5205015
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Термостат 21082-1306010-11
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Сайлентблок підвіски задній 52365-S9A-004/ADH28095/CVHO-36/CVHO-35/ADH28063/RU-604
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Трос ручного гальма 2110-3508180
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Трос зчеплення 2110-1602210
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Рульова рейка 53601-S9A-G01
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Моторедуктор обігрівача 90.3780
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Накінечник рульовий лівий RD8972225090
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Патрубок двигуна TP.1359
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Вакуумний підсилювач гальм 2110-3510010
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Наконечник рульовий правий RD8972225100
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Насос водяний 245-1307010-А1-01
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Насос водяний 130-1307010
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Насос водяний 236-1307010-Б1
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Насос водяний 740.50-1307010
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр головний гальмівний 2108-3505006
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр головний зчеплення 4331-1602510-10
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр головний зчеплення 260-1602510
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр головний зчеплення 4301-1602290
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр головний гальма 0204814132 DK
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр головний гальма 8972547710DK
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Стійка стабілізатора CLHO-10/CLHO-11/CLHO-18/CLHO-19
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр робочого зчеплення 31029-1602510
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ричаг 64221-1703410-01
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ролік натяжний T39176
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ролік натяжний 406-1308079/80
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ролік натяжний Т38640
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Опора стійки верхня в зборі 2110-2902820
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Опора стійки верхня в зборі SM5403
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Шрус зовнішній в зборі у комплекті 2108-2215012.PRF
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Шрус внутрішній 2108-2215056.PRF
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Диск зчеплення 238-1601130-Б
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Диск зчеплення 238-1601131
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Диск зчеплення 14.1601130
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Радіатор 2112-1301012-10
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Колодки гальмівні задні 0717.00
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Колодки гальмівні задні 0325.22
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Колодки гальмівні передні 0701.00
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Колодки гальмівні передні 0899.00
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Р/к гальмівного супорта P66RK009
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Р/к гальмівного супорта P66RK009
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Резонатор вихлопної труби 2110-1200020
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Резонатор вихлопної труби 32213-1202008
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Накінечник рульової тяги лівий/правий 0360200023
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Накінечник рульової тяги лівий/правий CEHO-13
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Котушка запалювання 2112-3705010-02
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Прокладка клапанної кришки 130-1003270
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ролік 5256-3912635
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Термостат ТС107-1306100-87
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Термостат 897300790-2-DK
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Термостат Т117-1306100-06
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Трос 2110-1108054
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Сайлентблок важеля передній CVHO-10/CVHO-11
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Глушник вихлопної труби 33078-1201010
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Глушник вихлопної труби DKА092-1201008-03
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Амортизатор передній правий 2110-2905002-03
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Амортизатор передній лівий 2110-2905003-03
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Сайлентблок важеля передній Ремкомплект 70РУ
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Блок 4216.3763000-82
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Генератор 9402.3701000-02
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Генератор 5122.3771000-10
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Генератор 287Б-3701000-01
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Генератор 7113-0712
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Підшипник вижимний 130-1601180
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Втулка важеля 3110-2904061-4
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Сайленблок реактивної тяги 6389
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Вантаж балансувальний самоклеючій 5-10 грам 26096
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Накінечник тяги рульової 2110-3003056
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Накінечник тяги рульової RD44.58.54/RD44.58.57
Кількість
8 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Буфер амортизатора передній 2110-2902816
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Буфер амортизатора задній 2110-2912622
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Механізм розтискний колодки лівий у комплекті 5256-3501013
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Механізм розтискний колодки лівий у комплекті ZCF11NL0001000342
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Механізм розтискний колодки правий у комплекті 5256-3501012
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Подушка двигуна 2112-1001300РУ
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Подушка двигуна А3662230312/А3662230212
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Перемикач повороту 2123-3709330
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Перемикач повороту 1112.3769
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Хрестовина 408-2201025
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Прокладка 2110-1203021-12
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Втулка реактивної тяги 5256-2919124-10
Кількість
64 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Підсилювач гідравлічних гальм в зборі 260-1602350-10
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Підсилювач гідравлічних гальм в зборі 5320-1609510
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Форсунка в зборі A0280746902
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Болт з гайкою реактивної тяги RDА091-2909060
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Амортизатор передній в зборі 331050/331051
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Стартер 5702.3708000
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Стартер 5112.3708000
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Стартер 422.3708000
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Стартер 5404.3708000
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Прокладка головки блока 61.301-3003
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Клапан управління дверима FSZ 412
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкомлект дверного механізма Y3M203067D0000729
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкомлект дверного механізма 40М2N063R01000C01
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкоплект клапана стояночного гальма 60910-030000
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкомплект прискорюючого клапана 1487010299000
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкомплект прокладок повний 4021.1003000-11
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкомплект прокладок повний 406.1003000-20
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкомплект прокладок повний 5301-1003020
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкомплект прокладки повний 130-1003000-10
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Корзина зчеплення 130-1601090
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Балон задньої пневмо підвіски RD 769N
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Камера гальмівна пневматична тип 12 12-3519010
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Патрубок системи охолодження в сборі DK-1308
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Глушник в зборі 2110-1200010
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Пильник 2110-1703101
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Вентилятор обігрівача 2108.8101091
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Компресор 1100045003
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Компресор 16.3509012
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Компресор DK-076.000
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Поздовжня рульова тяга RD8971454500-std
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Пневморесора RD 7701N
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Пневморозподільник двері 358-011-02 IL
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкомплект KW-358
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Розтискний механізм гальм ZCF11NL0001000342
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Набір прокладок двигуна 4216
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Сережка ресори А091-2912013-01DK
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Сайлентблок 8970748260DK
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Опора кардана проміжна 31029-2202080-10
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Опора кардана проміжна RD130-2202075
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Шланг росширювального бачка 2110-1303080Р
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Термостат TH6959.78J
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Насос паливний 901-1106010
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Важіль маятниковий з кронштейном і шарніром 3110-3414080
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Штовхач клапана гідравлічний 420 0022 10
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкомплект ГРМ (повний) 36592
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкомплект ГРМ (повний) 14401-PNA-004/14520-PNA-003/14530-PNA-003/14510-PNA-003/14540-PNA-003/14210-PNA-000/14310-PND-003/13620-RAA-A01/13441-PNA-004/13460-PNA-004/13450-PNA-004/13432-PNA-000
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкомплект ГРМ (повний) 406.3906625-10
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр гальмівний передній 8973588740
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр гальмівний передній 8973588750
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр гальмівний передній 8973588760
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр гальмівний передній 8973588770
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр гальмівний задній 8973588780
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр гальмівний задній 8973588790
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр гальмівний задній 8973588800
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Циліндр гальмівний задній 8973588810
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Подушка двигуна А3662230312/А3662230212
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Труба приймальна 21102-1203010
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Підшипники маточини CX081
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Підшипники маточини CX080
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Кран рівня підлоги RD 98.25.087
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Компресор 5320-3509015
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Бачок омивача 2031295208
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Енергоакумулятор в зборі 24.3519200-01
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Стартер 111851
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Стартер 115637
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Стартер 8971722111DK
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Стартер А0061512201
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Стартер 110538
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Диск зчеплення 2110-1601180
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Розподільник повітря в зборі 238Н-1723009-01
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Клема АКБ в комплекті 12-24В 11542
Кількість
69 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Дріт високої напруги в зборі 21082-3707080-03
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Р/к гальмівного супорта P66RK009
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Р/к гальмівного супорта P66RK009
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Замок запалювання 2110-3704000
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Замок запалювання 2101-3704000
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Замок запалювання 2101-3704000
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Перемикач склоочисника 2108-3709340
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Датчик 64.3855-02
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Щіткотримач правий 2110-5205066-01
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Щіткотримач лівий 2110-5205065-01
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Генератор 8973515720
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Генератор 6582.3701000-02
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Клапан електропневматичний 8973741522
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Автолампа 12V 60/55W H4 TMP-X3-H4
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Автолампа 12V 60/55W H4 TMP-X3-H7
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Гофра вихлопної труби 53371-1203187
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Диск гальма 2110-3501070
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Дорожній набір (аптечка) для ремонту камер 5070011
Кількість
20 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
КВП (коробка відбору потужності) осьова 30100110.44.00.00.000-01
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Розподільник повітря КПП 238Н.1723009-01
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Редукційний клапан 238-1723050-Б
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Датчик рівня охолоджуючої рідини ДГС-Т-411-24-01
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Блок керування котла опалювача SG 1553 24V
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Сайлентблок кріплення кабіни 64226-5001723
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Пневматичний клапан КПП F99660
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Амортизатор 101-2905006-01
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Котушка запалення 57.3705 12V
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Механізм дверей у зборі 242-689200
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ліхтар маркерний 4462.3731
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Опора карданного валу 31029-2202800-122
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Щітка лобового скла 3397004670
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Сервомеханізм 125.20.057-1
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Кільце Р80-065
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Насос 151К40.026-1
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Датчик температури ТМ100В
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Датчик тиску ММ355-3829010
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Датчик тиску 19.3829010
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Пильовик Р75-056М
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Турбокомпресор ТКР-700
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Муфта МИН00.027
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Насос ручної підкачки 36097354
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Пружина 151.64.172
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Вимикач електронних мас 1302.3737
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Комплект счеплення 635352109
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Пневмокамера з пластиною 151.21.042
Кількість
44 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Регулятор тиску А29.51.000Б
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Регулятор тиску А29.51.000Б
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремінь приводной 8PK1509HD
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремінь приводной 8PK1920HD
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Вказівник 18.3830010
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Вказівник УК-133 А
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Вказівник напруги 24V 698650
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ричаг склоочисника 23.5215-800
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Тяга сервомеханізму 151.21.270-1
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Тяга (Трос ручного гальма) 151.46.019
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Тяга (Трос газу) 150.20.040
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Хомут ХЧП-10
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкомплект цилІндра навісне обладнання РК151.57.030-1
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Накладка колодки гальм 125.21.242
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Кран гальмІвний 151.64.027
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Гальмо первинного валу КПП 150.21.028
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Натягувач 6-180203К1S17
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Амперметр АП111-3811010
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Діафрагма H137.06.000
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Гидрораспределитель MP80-4/1-222G
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Амортизатор газовий у зборі GS-28-250/C10
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Вкладиші корінні А23.01-95-65СБ
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Вкладиші шатунові А23.01-81-65СБ
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Гільзо-комплект (стандарт Д65-1000108-С
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Набір прокладок (повний) Р/К-100065
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Сальники клапанів RD240-1007020
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Направляючі клапанів 50-1007032
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Клапан впускний 50-1007014-Б
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Клапан випускний 50-1007015-Б
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Комплект ущільнень 5-го корінного Д65-01-030-Б
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022
Сальник колінчатого вала передній 2,2-65х90
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Термостат в зборі Д65-15-С01-В СБ
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Клапан, що нагнітає УТН-5-1111220
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 17.08.2022
Ремкомплект для ремонту насоса високого тиску 4УТНМ-1111-05
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 17.08.2022