-
Відкриті торги
-
КЕП
Паста томатна 25%, пастеризована, Ікра кабачкова, консервована, Огірки консервовані, Суміш сухофруктів: яблуко, груша, слива.
167 450.00
UAH без ПДВ
Номер:
d8e5afc668cc482ba2d9fda88a182701
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-14-003357-c-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №4" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
30212155
-
Контактна особа:
Антоніна Іванівна Петренко +380442703021 antonina.ivanivna56@gmail.com http://kmkl4.kiev.ua
-
Адреса:
03110, Україна, Київська область, Киев, вул. Солом'янська, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "Тимощук Тарас Григорійович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3230426316
-
Контактна особа:
Тарас Тимощук +380981588114 foptimoschuk@gmail.com
-
Адреса:
35800, Україна, Рівненська область, місто Острог, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 83А, корпус 7
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Номер договору:
309
Дата підписання:
20.08.2021 11:25
Період дії договору:
20.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
167 450.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
167 450.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паста томатна 25%, пастеризована
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Ікра кабачкова, консервована
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1771 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Огірки консервовані
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1473 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Суміш сухофруктів: яблуко, груша, слива
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
665 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021