• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова)

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова)

544 236.00 UAH з ПДВ
Номер: b8ffa768f28c49478ede60f50ca1f4b5
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-01-000554-c-c1
Замовник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРЕАТОР ІНЖИНІРІНГ"
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Опис: код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Набивка ущільнювальна безазбестова)
Номер договору: 12/70
Дата підписання: 16.08.2021 00:00
Період дії договору: 16.08.2021 00:00 - 31.05.2022 00:00
Сума договору: 544 236.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 90 706.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набивка сальникова Grefseal НГС-СИ1 10х10, ТУУ 29.1-32786757-001:2004 або еквівалент з параметрами, зазначеними в пункті 1 Технічних вимог (Додаток 3 тендерної документації)
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 124 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка сальникова Grefseal НГС-СИ1 13х13, ТУ У 29.1-32786757-001:2004 або еквівалент з параметрами, зазначеними в пункті 1 Технічних вимог (Додаток 3 тендерної документації)
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 148 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка сальникова Grefseal НГС-СИ1 16х16, ТУ У 29.1-32786757-001:2004 або еквівалент з параметрами, зазначеними в пункті 1 Технічних вимог (Додаток 3 тендерної документації)
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 64 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка сальникова Grefseal НГС-СИ1 22х22, ТУ У 29.1-32786757-001:2004 або еквівалент з параметрами, зазначеними в пункті 1 Технічних вимог (Додаток 3 тендерної документації)
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 10 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка сальникова Grefseal НГС-СИ1 24х24, ТУ У 29.1-32786757-001:2004 або еквівалент з параметрами, зазначеними в пункті 1 Технічних вимог (Додаток 3 тендерної документації)
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 40 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка сальникова Grefseal НГС-СИ1 28х28, ТУ У 29.1-32786757-001:2004 або еквівалент з параметрами, зазначеними в пункті 1 Технічних вимог (Додаток 3 тендерної документації)
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 65 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Набивка сальникова Grefseal НГС-СИ1 30х30, ТУ У 29.1-32786757-001:2004 або еквівалент з параметрами, зазначеними в пункті 1 Технічних вимог (Додаток 3 тендерної документації)
Код ДК 021:2015: 44425400-9 Ущільнювачі
Кількість 40 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті

Внесені зміни

    Номер: 1ab12cea229148959168b0c061ee0680
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: частина 6 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII: продовження дії договору про закупівлю на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано