-
Відкриті торги
-
КЕП
Електроди
626 976.00
UAH з ПДВ
Номер:
deebcb28a9c943f7b6458c249e982378
Ідентифікатор договору:
UA-2016-07-26-000050-c-b1
Замовник:
Філія «Стрийський вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123439
-
Контактна особа:
Барух В. +380636503762 tender@swrz.com.ua http://www.swrz.com.ua
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська обл., Стрий, м.Стрий, вул.Зубенка, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ООО "УТМК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39284872
-
Контактна особа:
Андрій, Богдан +380445923770 utmc.office@gmail.com
-
Адреса:
04119, Украина, Киевская, Киев, м.Київ, вул. Зоологічна, 4а, оф.139
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Номер договору:
СВРЗ-03-22-16-63/Ю
Дата підписання:
31.08.2016 00:00
Сума договору:
626 976.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 626 976.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електроди
×
-
ДК 016:2010:
25.93.1 Вироби з дроту, ланцюги та пружини
Кількість
32 тонни
Період постачання
до 31.12.2016
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
20bbfa011e644b70883d829f558a2333
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2017р., в обсязі що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі.
Номер додаткової угоди:
СВРЗ-03-22-16-63/Ю
Дата внесення змін до договору:
30.12.2016 00:00
Статус:
Опубліковано