-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція головного корпусу Ямпільської ЦРЛ
Реконстукція головного корпусу
3 872 312.40
UAH з ПДВ
Номер:
79aa15ca0bc0484b91db381f669a29da
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-29-000010-c-b2
Постачальник:
ТОВ спектр
×
-
Код ЄДРПОУ:
30067771
-
Контактна особа:
Ткач Олександр Васильович +380975723577 spektr99@rambler.ru
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, вул.Будьонного,10
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Опис:
Реконстукція головного корпусу
Номер договору:
153-10
Дата підписання:
10.10.2017 16:00
Період дії договору:
10.10.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
3 872 312.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 872 312.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція головного корпусу Ямпільської ЦРЛ
Кількість
1 одиниця
Період постачання
02.10.2017 - 01.12.2017