-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015 — 42120000-6 Насоси та компресори (Компресорне обладнання)
Компресорне обладнання - згідно Додатку №4 тендерної документації
6 638 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
632474ee40ca4f3e9c8573d06850e9b0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-21-002619-a-a1
Замовник:
Донецька залізниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150216
-
Контактна особа:
Погребняк Станислав Анатолійович 38(06261)6-26-33 STS.PGRBNK@DON.UZ.GOV.UA
-
Адреса:
84400, Україна, Донецька область, Лиман (Красний Лиман), Лиман
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ЦЕНТР ПРОМИСЛОВИХ РІШЕНЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41977762
-
Контактна особа:
Владислав Прокоф'єв +380504829805 tender.cpr@ukr.net
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПЕТРОПАВЛІВСЬКА, будинок 86, офіс 159
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Опис:
Компресорне обладнання - згідно Додатку №4 тендерної документації
Номер договору:
Дон/НХ-21386/НЮ-В
Дата підписання:
17.08.2021 00:00
Період дії договору:
17.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
6 638 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 106 400.00 UAH)
Оплачено:
6 638 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 106 400.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Компресорне обладнання
Кількість
6 одиниця
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації