-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс
483 895.80
UAH з ПДВ
Номер:
10460f3104f6440e944c614c348dd9af
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-06-002512-a-b1
Замовник:
Меджибізька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04404556
-
Контактна особа:
Германенко Василь Васильович +380683492728 medg_ekon@ukr.net
-
Адреса:
31530, Україна, Хмельницька область, смт Меджибіж, вулиця Пушкіна, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "НАВІГАТОР СИСТЕМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42893689
-
Контактна особа:
tenders 380672403511 TENDERS@NAVIGATOR.UA
-
Адреса:
Україна, 04116, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛО-МЕФОДІЇВСЬКА, будинок 14/2
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
653
Дата підписання:
17.08.2021 00:00
Період дії договору:
17.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
483 895.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 80 649.30 UAH)
Оплачено:
483 895.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 80 649.30 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс для Меджибізького ліцею
Кількість
21 одиниця
Період постачання
до 31.08.2021
Навчальний комп’ютерний комплекс для Требуховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2021
Навчальний комп’ютерний комплекс для Голосківського ліцею
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
16 одиниця
Період постачання
до 31.08.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
15731c7f426240138d7efb3737e192b3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано