• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Поточний середній ремонт вул. Кам’янка в м. Яремче Івано- Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (CPV ДК 021:2015 – 45233142-6 – ремонт доріг)

6 350 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3631f950c23e4721924fa28cc3f3b9f1
Ідентифікатор договору: UA-2017-08-09-000332-c-a1
Постачальник: ТОВ ПБС
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору: 82
Дата підписання: 09.10.2017 11:40
Період дії договору: 09.10.2017 11:40 - 31.12.2017 23:59
Сума договору: 6 350 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 350 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний середній ремонт вул. Кам’янка в м. Яремче Івано- Франківської області (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013) (CPV ДК 021:2015 – 45233142-6 – ремонт доріг)
Код ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт доріг
Кількість 2240 метри
Період постачання 25.09.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 78500, Україна, Івано-Франківська область, місто Яремче, вулиця Свободи , 261 На карті