-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
48820000-2 Сервери Серверне обладнання
Інформація, що вимагається пунктами 8, 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації. Назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: Сервер Тип 1, 48821000-9 – Мережеві сервери; Сервер Тип 2, 48821000-9 – Мережеві сервери; Сервер Тип 3, 48821000-9 – Мережеві сервери; Сервер Тип 4, 48821000-9 – Мережеві сервери
9 346 206.00
UAH з ПДВ
Номер:
13a17dddd8e9413dbf8a2391e51d71c2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-27-014711-b-b1
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Контактна особа:
Кучеєв Роман Миколайович (044) 2491018 el_zak@ua.energy https://ua.energy/
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ «АМРІТА КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39950584
-
Контактна особа:
ТОВ АМРІТА КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ 380443642376 TENDER@AMRITA-CS.COM http://www.amrita-cs.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03680, м. Київ, вул. Козацька, буд. 120/4, літера Є
Класифікатор ДК 021:2015:
48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Опис:
Інформація, що вимагається пунктами 8, 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації. Назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: Сервер Тип 1, 48821000-9 – Мережеві сервери; Сервер Тип 2, 48821000-9 – Мережеві сервери; Сервер Тип 3, 48821000-9 – Мережеві сервери; Сервер Тип 4, 48821000-9 – Мережеві сервери
Номер договору:
01-215210-21
Дата підписання:
05.08.2021 00:00
Період дії договору:
05.08.2021 00:00 - 01.02.2022 00:00
Сума договору:
9 346 206.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 557 701.00 UAH)
Оплачено:
9 346 206.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 557 701.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер Тип 1
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
10 комплект
Період постачання
до 28.12.2021
Сервер Тип 1
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 28.12.2021
Сервер Тип 1
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 28.12.2021
Сервер Тип 1
×
-
Країна виробництва:
US Сполучені Штати Америки
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 28.12.2021