-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (...×-
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
- ID: UA-2026-08-04-000052-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29980507
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (...×-
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
- ID: UA-2025-08-08-005941-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26090666
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (...×-
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
- ID: UA-2025-07-03-004115-a
- Дата створення : 03.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25783146
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ритуальні послуги з поховання воїна, жителя с.Сокільники- ID: UA-2024-09-12-006710-a
- Дата створення : 12.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22567454
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ритуальні послуги з поховання воїна, жителя с.Годовиця- ID: UA-2024-09-12-006486-a
- Дата створення : 12.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22567217
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -