-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація арбітражу (спостереження арбітражу) матчів чемпіонату (вища ліга) та Кубку Рів...×-
Організація арбітражу (спостереження арбітражу) матчів чемпіонату (вища ліга) та Кубку Рівненського району з футболу Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Листом №вих.2916/01-28/26 від 19.06.2026 Рівненської районної державної адміністрації підтверджено виключне право на організацію та проведення змагань з футболу місцевого рівня, в тому числі арбітражу на території Рівненського району Рівненській районній асоціації футболу. Враховуючи викладене вище та з метою задоволення потреби на 2026 рік у послугах за предметом закупівлі Організація арбітражу (спостереження арбітражу) матчів чемпіонату (вища ліга) та Кубку Рівненського району з футболу необхідно здійснити закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель
- ID: UA-2026-09-02-005507-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264312
Комунальний заклад «Шпанівський центр культури, спорту та туризму» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 44389900ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація та проведення матчів чемпіонатів Рівненського району з футболу 2026 року- ID: UA-2026-09-02-005408-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264199
Комунальний заклад «Шпанівський центр культури, спорту та туризму» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 44389900ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення своєчасної організації та проведення Відкритого турніру з футболу...×-
Послуги із забезпечення своєчасної організації та проведення Відкритого турніру з футболу IMPULSE WINTER CUP 2026
- ID: UA-2026-02-08-000231-a
- Дата створення : 08.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28223970
Комунальний заклад «Шпанівський центр культури, спорту та туризму» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 44389900ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація та проведення матчів чемпіонату Рівненського району з футболу- ID: UA-2025-12-11-000254-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27502228
Комунальний заклад «Шпанівський центр культури, спорту та туризму» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 44389900ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація арбітражу (спостереження арбітражу) матчів чемпіонату (вища ліга) Рівненськог...×-
Організація арбітражу (спостереження арбітражу) матчів чемпіонату (вища ліга) Рівненського району з футболу 2025 року за участю футбольної команди ФК «Шпанів» (с. Шпанів), матчів чемпіонату (перша ліга) Рівненського району з футболу 2025 року за участю футбольної команди «Зірка» (с. Малий Житин), код ДК 021:2015:92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом
- ID: UA-2025-06-17-002204-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25621016
Комунальний заклад «Шпанівський центр культури, спорту та туризму» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 44389900ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація та проведення матчів чемпіонату (вища ліга) Рівненського району з футболу 202...×-
Організація та проведення матчів чемпіонату (вища ліга) Рівненського району з футболу 2025 року за участю футбольної команди ФК «Шпанів» (с. Шпанів), матчів чемпіонату (перша ліга) Рівненського району з футболу 2025 року за участю футбольної команди «Зірка» (с. Малий Житин), код ДК 021:2015:92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом
- ID: UA-2025-06-17-002140-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25620964
Комунальний заклад «Шпанівський центр культури, спорту та туризму» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 44389900ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація проведення Відкритого чемпіонату Рівненської області з баскетболу серед чолові...×-
Організація проведення Відкритого чемпіонату Рівненської області з баскетболу серед чоловічих клубних команд група "Центр" - Чемпіонат Аматорської Баскетбольної Ліги Рівненщини" сезону 2024-2025 років
- ID: UA-2025-06-03-009788-a
- Дата створення : 03.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25493040
Комунальний заклад «Шпанівський центр культури, спорту та туризму» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 44389900ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Своєчасна організація та проведення матчів відкритої першості та Кубку другої ліги міста Р...×-
Своєчасна організація та проведення матчів відкритої першості та Кубку другої ліги міста Рівне з футзалу 2025 року
- ID: UA-2025-04-08-013834-a
- Дата створення : 08.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24956168
Комунальний заклад «Шпанівський центр культури, спорту та туризму» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 44389900ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація арбітражу (спостереження арбітражу) матчів відкритого чемпіонату Рівненського...×-
Організація арбітражу (спостереження арбітражу) матчів відкритого чемпіонату Рівненського району з футзалу серед дітей у віковій категорії U-10 та U-12 збірної команди ФК "Атака" (с. Шпанів)
- ID: UA-2025-02-07-005260-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24351505
Комунальний заклад «Шпанівський центр культури, спорту та туризму» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 44389900ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Своєчасна організація та проведення відкритого обласного турніру з футболу "Impulse w...×-
Своєчасна організація та проведення відкритого обласного турніру з футболу "Impulse winter cup"2025 року
- ID: UA-2025-02-07-005196-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24351445
Комунальний заклад «Шпанівський центр культури, спорту та туризму» Шпанівської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 44389900ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -