-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з створення серії відеороликів про видатних волинян – Олену Пчілку, Олексу Алмаз...×-
Послуги з створення серії відеороликів про видатних волинян – Олену Пчілку, Олексу Алмазова, Валентина Мороза (до 10 хв кожен)
- ID: UA-2026-08-12-009042-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30066099
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та проведення у чотирьох областях записів усноісторичних свідчень пр...×-
Послуги з організації та проведення у чотирьох областях записів усноісторичних свідчень про події Війни за Незалежність України
- ID: UA-2026-07-23-005486-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29891497
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення відеоматеріалу до Дня пам'яті жертв політичних репресій, в рам...×-
Послуги з виготовлення відеоматеріалу до Дня пам'яті жертв політичних репресій, в рамках заходу: "Підготовка та проведення державних меморіальних заходів інформаційного характеру до Дня пам'яті жертв політичних репресій"
- ID: UA-2026-05-13-007875-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29210411
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу із серії "Под...×-
Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу із серії "Події епохи" присвяченого значимим подіям української історії
- ID: UA-2025-11-24-008631-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27238282
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу про Героїв України- ID: UA-2025-10-23-009943-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26866187
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу, присвяченому Євгену...×-
Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу, присвяченому Євгену Коновальцю
- ID: UA-2025-10-20-013041-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26818731
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу, присвяченому Нілу Х...×-
Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу, присвяченому Нілу Хасевичу-художнику графік, громадському та політичному діячу (з українською озвучкою без титрів, з українською озвучкою і титрами англійською та та українською мовами
- ID: UA-2025-06-20-003282-a
- Дата створення : 20.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25664744
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення популяризаційного відеоролика до Дня пам'яті жертв голодоморів...×-
Послуги з виготовлення популяризаційного відеоролика до Дня пам'яті жертв голодоморів, в рамках заходу: "Підготовка та проведення державних заходів та заходів інформаційного характеру до Дня пам'яті жертв голодоморів"
- ID: UA-2024-11-12-016106-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23225562
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення відеоматеріалу до соціальної реклами до Дня пам'яті пам'я...×-
Послуги з виготовлення відеоматеріалу до соціальної реклами до Дня пам'яті пам'яті жертв голодоморів в рамках заходу: Підготовка та проведення державних заходів та заходів інформаційного характеру до Дня пам'яті жертв голодомору
- ID: UA-2024-11-12-009623-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23219200
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення популяризаційного відеоматеріалу, присвяченого розвінчуванню російс...×-
Послуги з виготовлення популяризаційного відеоматеріалу, присвяченого розвінчуванню російських історичних міфів в рамках заходу: «Про підготовку, виготовлення та поширення популяризаційного відеоматеріалу, присвяченого розвінчуванню російських історичних міфів»
- ID: UA-2024-09-03-009110-a
- Дата створення : 03.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22474177
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі створення популяризаційного відеоматеріалу в рамках заходу: Підготовка, виготов...×-
Послуги зі створення популяризаційного відеоматеріалу в рамках заходу: Підготовка, виготовлення та поширення популяризаційного відеоматеріалу присвяченого історії утисків української мови
- ID: UA-2024-08-22-007725-a
- Дата створення : 22.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22385081
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі створення популяризаційного відеоматеріалу в рамках заходу: "Участь у підг...×-
Послуги зі створення популяризаційного відеоматеріалу в рамках заходу: "Участь у підготовці та проведенні державних заходів та заходів інформаційного характеру до Дня захисників та захисниць України у тому числі створення популяризаційного матеріалу
- ID: UA-2024-08-22-006927-a
- Дата створення : 22.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22384285
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виробництва 2 (двох) популяризаційних відеоматеріалів із серії "Події епохи...×-
Послуги з виробництва 2 (двох) популяризаційних відеоматеріалів із серії "Події епохи", присвячених першій річниці Харківської та Херсонської наступальної операції ЗСУ в рамках заходу: створення двох популяризаційних відеоматеріалів із в із серії "Події епохи", присвячених першій річниці Харківської та Херсонської наступальної операції ЗСУ
- ID: UA-2024-06-25-006589-a
- Дата створення : 25.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21923174
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення вдвох відеоматеріалів, присвячених історії створення легіону Україн...×-
Послуги з виготовлення вдвох відеоматеріалів, присвячених історії створення легіону Українських січових стрільців (УСС) у Львові (1914) та Михайлу Брайчевському-історику та археологу (без субтитрів, з субтитрами англійською та українськими мовами) в рамках заходу: Підготовка, виготовлення та поширення популяризаційних відеоматеріалів із серії "Люди та події епохи, присвячених видатним постатям та подіям української історії"
- ID: UA-2024-06-20-006395-a
- Дата створення : 20.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21887777
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу про події російсько-...×-
Послуги з підготовки та виготовлення популяризаційного відеоматеріалу про події російсько-української війни в рамках заходу: Підготовка, виготовлення та поширення популяризаційного відеоматеріалу про події російсько-української війни
- ID: UA-2024-06-11-011324-a
- Дата створення : 11.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21803969
Український інститут національної пам'яті ЄДРПОУ: 39389301ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -