-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КОД ДК 021:2015 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗАЦ...×-
КОД ДК 021:2015 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗАЦІЯ ТА ДЕЗІНСЕКЦІЯ)
- ID: UA-2026-03-25-009157-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28724419
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341305ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«КОД ДК 021:2015: 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗ...×-
«КОД ДК 021:2015: 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗАЦІЯ ТА ДЕЗІНСЕКЦІЯ)»
- ID: UA-2025-03-04-006780-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24602444
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341305ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КОД ДК 021:2015 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗАЦ...×-
КОД ДК 021:2015 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗАЦІЯ ТА ДЕЗІНСЕКЦІЯ)
- ID: UA-2024-03-07-009390-a
- Дата створення : 07.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20960382
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341305ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КОД ДК 021:2015 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗАЦ...×-
КОД ДК 021:2015 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗАЦІЯ ТА ДЕЗІНСЕКЦІЯ)
- ID: UA-2023-05-17-012109-a
- Дата створення : 17.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17807467
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341305ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КОД ДК 021:2015 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗАЦ...×-
КОД ДК 021:2015 90920000-2 - ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ДЕРАТИЗАЦІЯ ТА ДЕЗІНСЕКЦІЯ)
- ID: UA-2023-03-31-005761-a
- Дата створення : 31.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17386256
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341305ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«КОД ДК 021:2015 90920000-2 ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ПОСЛУГИ З...×-
«КОД ДК 021:2015 90920000-2 ПОСЛУГИ ІЗ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ (ПОСЛУГИ З ПРОВЕДЕННЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ)»
- ID: UA-2022-02-08-012903-b
- Дата створення : 08.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14019700
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341305ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Дератизація...×-
Код ДК 021:2015 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Дератизація та дезінсекція)
- ID: UA-2022-02-08-007772-b
- Дата створення : 08.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14012531
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341305ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
КОД ДК 021:2015 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги з...×-
КОД ДК 021:2015 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги з проведення дезінфекції)
- ID: UA-2021-01-11-001155-a
- Дата створення : 11.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8112109
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341305ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньЗавершена -