-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відход...×-
«Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами» (надання послуг з управління небезпечними відходами )
- ID: UA-2025-01-30-004118-a
- Дата створення : 30.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24245564
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними,медичними та небезпечними відходам...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними,медичними та небезпечними відходами (Збирання та зберігання для подальшї утилізації або знешкодження клінічних та подібних їм відходів)
- ID: UA-2023-12-08-019321-a
- Дата створення : 08.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19979144
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері поводження з радіоактивними , токсичними,медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними , токсичними,медичними та небезпечними відходами (Послуги із збирання та зберігання для подальшої утилізації або знешкодження клінічних та подібних їм відходів, а сааме відходів ,що виникають у результаті медичного догляду і відходів, що утворюються у лікарняних або інших закладах під час досліджень, догляду за пацієнтами або при виконаннідослідницьких робіт, а також інших медичних відходів, ртутовмісних відходів, а також небезпечних відходів 1-4 класу небезпеки)
- ID: UA-2022-12-17-001876-a
- Дата створення : 17.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16313870
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними...×-
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
- ID: UA-2022-02-23-009451-a
- Дата створення : 23.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14281687
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними...×-
ДК 021:2015:90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
- ID: UA-2022-02-21-008208-b
- Дата створення : 21.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14228969
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними...×-
ДК 021:2015:90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
- ID: UA-2022-01-24-010726-b
- Дата створення : 24.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13734440
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Послуги у сфері поводження з радіактивними, токсичними, медичними та небезпечиними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіактивними, токсичними, медичними та небезпечиними відходами.
- ID: UA-2021-03-26-003211-a
- Дата створення : 26.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9256540
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними...×-
ДК 021:2015:90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
- ID: UA-2021-01-19-003685-a
- Дата створення : 19.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8175454
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги із збирання, перевезення, зберігання, утилізації, знешкодження небезпечних відході...×-
Послуги із збирання, перевезення, зберігання, утилізації, знешкодження небезпечних відходів
- ID: UA-2020-10-12-008219-b
- Дата створення : 12.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6681016
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з утилізації медичних відходів- ID: UA-2020-09-30-000961-a
- Дата створення : 30.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6511799
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 : 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
код ДК 021:2015 : 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги із збирання, та зберігання для подальшої утилізації або знешкодження клінічних та подібних їм відходів, а саме - відходів, що виникають у результаті медичного догляду, і відходів, що утворюються у лікарняних або інших закладах під час досліджень, догляду за пацієнтами або при виконанні дослідницьких робіт, а також інших медичних відходів, ртутовмісних відходів, а також небезпечних відходів 1-4 класу небезпеки)
- ID: UA-2020-05-26-002523-b
- Дата створення : 26.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5085120
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -