-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (ЧОВ)- ID: UA-2025-10-10-005300-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26711719
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (ЗОВ)- ID: UA-2025-09-22-013318-a
- Дата створення : 22.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26513684
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (КОВ)- ID: UA-2025-09-22-007521-a
- Дата створення : 22.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26507887
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (ЦФ)- ID: UA-2025-08-28-003322-a
- Дата створення : 28.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26266496
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (КОВ)- ID: UA-2024-09-25-011527-a
- Дата створення : 25.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22704383
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (ЧОВ)- ID: UA-2024-09-18-009519-a
- Дата створення : 18.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22627676
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (ЦФ)- ID: UA-2024-09-17-006442-a
- Дата створення : 17.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22609792
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (ЗОВ)- ID: UA-2024-09-06-001630-a
- Дата створення : 06.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22505926
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (ЗОВ)- ID: UA-2023-08-23-003115-a
- Дата створення : 23.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18753017
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (ЦФ)- ID: UA-2023-08-16-008532-a
- Дата створення : 16.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18693117
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (ЧОВ)- ID: UA-2023-08-15-008481-a
- Дата створення : 15.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18677321
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження водіїв (ЧОВ)- ID: UA-2023-08-15-008264-a
- Дата створення : 15.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18677108
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження водіїв (ЗОВ)- ID: UA-2023-08-15-007998-a
- Дата створення : 15.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18676844
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичне медичне обстеження працівників (КОВ)- ID: UA-2023-07-26-005817-a
- Дата створення : 26.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18506908
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профілактичне медичне обстеження водіїв (ЧОВ)- ID: UA-2023-07-24-005049-a
- Дата створення : 24.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18480478
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот" ЄДРПОУ: 21908235ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -