-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з організації святкового заходу для проведення свята Дня Святого Миколая для 182 д...×-
Послуга з організації святкового заходу для проведення свята Дня Святого Миколая для 182 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
- ID: UA-2019-11-29-001312-c
- Дата створення : 29.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4088960
Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з організації святкового заходу для проведення свята Дня Святого Миколая для 182 д...×-
Послуга з організації святкового заходу для проведення свята Дня Святого Миколая для 182 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
- ID: UA-2019-11-15-002015-c
- Дата створення : 15.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4022706
Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з «організації та проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая- ID: UA-2018-12-21-002849-c
- Дата створення : 21.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2785193
Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з організації та проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая для 185 дітей...×-
Послуга з організації та проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая для 185 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
- ID: UA-2018-12-05-003087-c
- Дата створення : 05.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2715209
Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з організації та проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая для 185 дітей...×-
Послуга з організації та проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая для 185 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
- ID: UA-2018-11-28-000572-b
- Дата створення : 28.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2670914
Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Оренда обладнання Для забе...×-
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Оренда обладнання Для забезпечення проведення заходів з питань молоді на 2018 рік)
- ID: UA-2018-05-16-001401-b
- Дата створення : 16.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2119847
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Оренда обладнання, оргтехн...×-
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Оренда обладнання, оргтехніки для забезпечення організації та проведення Всеукраїнської молодіжної акції з метою інформаційного забезпечення державної політики у молодіжній сфері та комунікацій молоді)
- ID: UA-2018-06-07-000956-a
- Дата створення : 07.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2112876
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (оренда обладнання, оргтехн...×-
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (оренда обладнання, оргтехніки, витрати на їх обслуговування Для забезпечення організації та проведення Всеукраїнського фестивалю, спрямованого на збереження та розвиток духовно-моральних цінностей Українського народу, "Всі разом за сім'ю")
- ID: UA-2018-05-14-000495-b
- Дата створення : 14.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2058426
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (оренда обладнання, оргтехн...×-
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (оренда обладнання, оргтехніки, витрати на їх обслуговування Для забезпечення організації та проведення Всеукраїнського фестивалю, спрямованого на збереження та розвиток духовно-моральних цінностей Українського народу, "Всі разом за сім'ю")
- ID: UA-2018-05-03-001683-b
- Дата створення : 03.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1967443
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Молодіжна акція "Київ...×-
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Молодіжна акція "Київські Кручі")
- ID: UA-2018-04-06-001113-c
- Дата створення : 08.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1955548
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (оренда обладнання)- ID: UA-2018-03-06-002904-c
- Дата створення : 06.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1904787
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Патріотична вишкіл-гра «Ко...×-
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Патріотична вишкіл-гра «Козак-Квест»)
- ID: UA-2018-04-06-000668-c
- Дата створення : 20.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1901393
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Студентська "Ліга смі...- ID: UA-2018-03-15-001177-a
- Дата створення : 27.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1824807
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Засідання інтелектуального...×-
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Засідання інтелектуального клубу "Квіз Чіз")
- ID: UA-2018-03-12-001329-a
- Дата створення : 23.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1815208
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Технічне забезпечення робо...×-
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Технічне забезпечення роботи суддівської колегії: комп’ютерна техніка (ноутбуки, принтера); Послуги з забезпечення звукопідсилюючим обладнанням: звукопідсилююче обладнання із супроводженням (Акустичні системи, Мікшерний пульт, Динамічний мікрофон) Для забезпечення організації та проведення відкритого зимового чемпіонату міста Києва з велосипедного спорту на маунтенбайку (данхіл - спринт) серед всіх вікових категорій)
- ID: UA-2017-12-07-000552-a
- Дата створення : 07.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1496188
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 02147629ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -