-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утри...×-
77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади: парки «Боднарівка», «Горіховий Гай» послуги щодо благоустрою населених пунктів
- ID: UA-2023-12-21-021642-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20198434
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утри...×-
77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади: парки «Скнилівський», «Левандівський», лісопарк «Рудне» послуги щодо благоустрою населених пунктів.
- ID: UA-2023-12-21-021397-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20198188
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утри...×-
77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади: "Личаківський" в т. ч. Пагорб Слави, лісопарку "Погулянка", послуги щодо благоустрою населених пунктів.
- ID: UA-2023-12-21-021158-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20197930
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утри...×-
77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади: "Високий Замок", "Залізна Вода" та "Снопківський"", послуги щодо благоустрою населених пунктів
- ID: UA-2023-12-21-020809-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20197610
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утри...×-
77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади: парки ім. І. Франка, "Замарстинівський", "700-річчя Львова", парк Святого Івана Павла ІІ Папи Римського, ім. Б. Хмельницького (смт. Брюховичі), та зелена зона "Кортумова Гора", послуги щодо благоустрою населених пунктів
- ID: UA-2023-12-21-019957-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20196676
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (Послуги з утримання парків,...×-
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (Послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади) згідно ДК 021:2015 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
- ID: UA-2023-01-09-005854-a
- Дата створення : 09.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16558243
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (по...×-
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади"Скнилівський", "Левандівський", "Озеро Левандівське", ім. І. Виговського, "Кольонія", парк на вул. Роксоляни, заказник "Торфовище Білогорща" та лісопарків "Білогорща" та "Рудно")
- ID: UA-2022-12-02-009240-a
- Дата створення : 02.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16077592
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (по...×-
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади:«Піскові озера», «Боднарівка», «Горіховий Гай», «Архангела Михаїла на вул. Стрийській")
- ID: UA-2022-12-02-009007-a
- Дата створення : 02.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16077211
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (по...×-
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади: "Личаківський" в т. ч. Пагорб Слави, "Сад Благовіщення", лісопарку "Погулянка" та зеленої зони "Майорівка")
- ID: UA-2022-12-02-007038-a
- Дата створення : 02.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16075468
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (по...×-
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади: "Високий Замок", "Залізна Вода" та "Снопківський" )
- ID: UA-2022-12-02-006269-a
- Дата створення : 02.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16074951
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (по...×-
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади : ім. І.Франка, «Замарстинівський», «700-річчя Львова», парк Сятого Івана-Павла ІІ Папи Римського, «На Валах», «Під Голоском», ім. Б.Хмельницького (смт. Брюховичі), парк обмежений вул. І.Миколайчука, вул. Гетьмана І. Мазепи, вул. Пилипа Орлика та зеленої зони «Кортумова Гора», скверу на вул. М.Кривоноса)
- ID: UA-2022-12-02-005017-a
- Дата створення : 02.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16074236
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (Послуги з утримання парків,...×-
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (Послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади) згідно ДК 021:2015 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
- ID: UA-2022-10-28-010483-a
- Дата створення : 28.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15711671
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (п...×-
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади)
- ID: UA-2022-10-20-007781-a
- Дата створення : 20.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15631836
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (п...×-
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади)
- ID: UA-2022-10-20-007302-a
- Дата створення : 20.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15631359
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (п...×-
ДК 021:2015 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади)
- ID: UA-2022-10-20-007186-a
- Дата створення : 20.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15631243
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -