-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з просочування деревини- ID: UA-2024-12-02-007732-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23474321
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КРИВОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ ТОРГІВЛІ ТА РЕСТОРАННОГО СЕРВІСУ" ЄДРПОУ: 01566502ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з просочування деревини- ID: UA-2024-12-02-006775-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23473340
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КРИВОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ ТОРГІВЛІ ТА РЕСТОРАННОГО СЕРВІСУ" ЄДРПОУ: 01566502ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з просочування деревини (Проведення робіт з вогнезахисної обробки (просочення) дер...×-
Послуги з просочування деревини (Проведення робіт з вогнезахисної обробки (просочення) дерев’яних конструкцій горищ)
- ID: UA-2020-05-15-002558-b
- Дата створення : 15.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5003348
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КРИВОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ ТОРГІВЛІ ТА РЕСТОРАННОГО СЕРВІСУ" ЄДРПОУ: 01566502ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниЗавершена -