-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по згвинчуванню/розгвинчуванню насосно-компресорних труб Ø 101,6 мм та Ø 60,32 мм...×-
Послуги по згвинчуванню/розгвинчуванню насосно-компресорних труб Ø 101,6 мм та Ø 60,32 мм при спуско-підіймальних операціях у свердловинах Замовника
- ID: UA-2026-08-31-000970-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234215
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги на виконання геохімічних, технологічних та геологічних досліджень при бурінні свер...×-
Послуги на виконання геохімічних, технологічних та геологічних досліджень при бурінні свердловин № 154 Великобубнівського родовища
- ID: UA-2026-08-17-002896-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30099799
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітКваліфікаціявід початку періоду пройшло 12 годин
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення внутрішньо-свердловинних робіт для одночасно-роздільної експлуатації...×-
Послуги з проведення внутрішньо-свердловинних робіт для одночасно-роздільної експлуатації (ОРЕ)
- ID: UA-2026-08-14-007261-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30090726
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітКваліфікаціявід початку періоду пройшло 12 годин
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги на виконання геохімічних, технологічних та геологічних досліджень при бурінні свер...×-
Послуги на виконання геохімічних, технологічних та геологічних досліджень при бурінні свердловин № 154 Великобубнівського родовища
- ID: UA-2026-07-23-004273-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29890294
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення промислово-геофізичних досліджень та прострілювально-вибухових робіт при бурінн...×-
Проведення промислово-геофізичних досліджень та прострілювально-вибухових робіт при бурінні свердловини 154 Великобубнівського родовища для НГВУ «Охтирканафтогаз» АТ «Укрнафта»
- ID: UA-2026-07-23-003974-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29890001
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з сервісного обслуговування дозувальних установок (Система дозування рідких реаген...×-
Послуги з сервісного обслуговування дозувальних установок (Система дозування рідких реагентів)
- ID: UA-2026-07-17-002690-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29840740
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 17 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по згвинчуванню/розгвинчуванню насосно-компресорних труб Ø 101,6 мм та Ø 60,32 мм...×-
Послуги по згвинчуванню/розгвинчуванню насосно-компресорних труб Ø 101,6 мм та Ø 60,32 мм при спуско-підіймальних операціях у свердловинах Замовника
- ID: UA-2026-07-15-001406-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29816961
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з оренди насосного блоку- ID: UA-2026-07-10-000859-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29779665
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення промислово-геофізичних досліджень та прострілювально-вибухових робіт у свердлов...×-
Проведення промислово-геофізичних досліджень та прострілювально-вибухових робіт у свердловинах структурних підрозділів Східного НГПР АТ «Укрнафта»
- ID: UA-2026-05-26-007904-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29341282
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги на виконання геохімічних, технологічних та геологічних досліджень при бурінні свер...×-
Послуги на виконання геохімічних, технологічних та геологічних досліджень при бурінні свердловин №105, 106, 108 Микуличинського родовища
- ID: UA-2026-04-14-011729-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28914392
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з оренди аварійно-ловильного та фрезерувального інструменту- ID: UA-2026-04-03-010058-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28822021
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення промислово-геофізичних досліджень та прострілювально-вибухових робіт у свердлов...×-
Проведення промислово-геофізичних досліджень та прострілювально-вибухових робіт у свердловинах структурних підрозділів Східного НГПР АТ «Укрнафта»
- ID: UA-2026-03-31-002339-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28773538
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення промислово-геофізичних досліджень та прострілювально-вибухових робіт у свердлов...×-
Проведення промислово-геофізичних досліджень та прострілювально-вибухових робіт у свердловинах структурних підрозділів Західного НГПР АТ «Укрнафта»
- ID: UA-2026-03-31-001117-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28772317
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з оренди противикидного обладнання- ID: UA-2026-03-24-003173-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28703021
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги на виконання геохімічних, технологічних та геологічних досліджень при бурінні свер...×-
Послуги на виконання геохімічних, технологічних та геологічних досліджень при бурінні свердловин №103, 104 Микуличинського родовища
- ID: UA-2026-03-06-006874-a
- Дата створення : 06.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28526842
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робітЗавершена -