-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу з додатковим функціоналом та послуг з...×-
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу з додатковим функціоналом та послуг з технічної підтримки та супроводження доступу до Сервісу
- ID: UA-2026-02-26-005124-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28436712
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 72510000-3 Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з доступу до Функціональних модулів комплексної інформаційної системи (КІС) (НЯ ТЕ...×-
Послуги з доступу до Функціональних модулів комплексної інформаційної системи (КІС) (НЯ ТЕЦ)
- ID: UA-2025-04-21-005053-a
- Дата створення : 21.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25069713
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 72510000-3 Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з доступу до Функціональних модулів комплексної інформаційної системи (КІС) (НР ТЕ...×-
Послуги з доступу до Функціональних модулів комплексної інформаційної системи (КІС) (НР ТЕЦ)
- ID: UA-2025-04-21-004664-a
- Дата створення : 21.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25069289
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 72510000-3 Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з доступу до Функціональних модулів комплексної інформаційної системи (КІС) (НЯ ОС...×-
Послуги з доступу до Функціональних модулів комплексної інформаційної системи (КІС) (НЯ ОСР)
- ID: UA-2025-04-21-002974-a
- Дата створення : 21.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25067593
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 72510000-3 Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з доступу до Функціональних модулів комплексної інформаційної системи (КІС) (Апара...×-
Послуги з доступу до Функціональних модулів комплексної інформаційної системи (КІС) (Апарат)
- ID: UA-2025-04-21-002664-a
- Дата створення : 21.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25067285
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 72510000-3 Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з доступу до Функціональних модулів комплексної інформаційної системи (КІС) (НР ОС...×-
Послуги з доступу до Функціональних модулів комплексної інформаційної системи (КІС) (НР ОСР)
- ID: UA-2025-04-21-002388-a
- Дата створення : 21.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25067022
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 72510000-3 Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до Онлайн-сервісу електронного документообігу Вчасно (Доступ до Сервісу)- ID: UA-2025-03-28-002829-a
- Дата створення : 28.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24853012
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 72510000-3 Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розширення доступу до онлайн-сервісу електронного документообігу Вчасно- ID: UA-2024-04-05-010783-a
- Дата створення : 05.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21224764
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 72510000-3 Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткове розширення доступу онлайн-сервісу електронного документообігу з додатковим функц...×-
Додаткове розширення доступу онлайн-сервісу електронного документообігу з додатковим функціоналом згідно тарифу "Професійний"
- ID: UA-2023-03-08-001876-a
- Дата створення : 08.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17181417
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 72510000-3 Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіямиЗавершена -