-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання доступу до мережі Інтернет- ID: UA-2025-12-11-017881-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27519878
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04404556ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання доступу до мережі Інтернет- ID: UA-2024-12-11-019093-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23633593
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04404556ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання доступу до мережі Інтернет- ID: UA-2024-12-11-018497-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23632447
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04404556ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання доступу до мережі Інтернет (код ДК 021:2015:72410000-7 «Послуги провайдерів»)- ID: UA-2023-12-13-015606-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20047513
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04404556ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання доступу до мережі Інтернет (код ДК 021:2015:72410000-7 «Послуги провайдерів»)- ID: UA-2023-12-13-014250-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20045275
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04404556ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання доступу до мережі Інтернет (код ДК 021:2015:72410000-7 «Послуги провайдерів»)- ID: UA-2022-12-19-019871-a
- Дата створення : 19.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16335886
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04404556ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання доступу до мережі Інтернет (код ДК 021:2015:72410000-7 «Послуги провайдерів»)- ID: UA-2022-12-19-008424-a
- Дата створення : 19.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16324685
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04404556ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -