-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підтримки та технічного обслуговування в мережі Інтернет Web-сайту- ID: UA-2026-09-03-004114-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277578
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021:2015-72410000-7- Послуги провайдерів (Послуги доступу до мережі Інтернет)- ID: UA-2026-01-27-007765-a
- Дата створення : 27.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28072050
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання та отримання послуг з доступу до Мережі ТІМ та Інтернет- ID: UA-2025-02-05-000825-a
- Дата створення : 05.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24311830
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні телекомунікаційні послуги- ID: UA-2024-02-12-008985-a
- Дата створення : 12.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20715612
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підключення до мережі Інтернет МПТБ в с.Синиця- ID: UA-2023-02-21-003443-a
- Дата створення : 21.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17040009
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з доступу до мережі інтернет- ID: UA-2023-01-13-000918-a
- Дата створення : 13.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16586832
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні телекомунікаційні послуги- ID: UA-2023-01-10-004771-a
- Дата створення : 10.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16563157
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги провайдерів- ID: UA-2022-11-28-004897-a
- Дата створення : 28.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16008759
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги провайдерів (Послуги доступу до мережі інтернет)- ID: UA-2022-02-10-002290-b
- Дата створення : 10.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14054822
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги провайдерів (Послуги доступу до мережі Інтернет)- ID: UA-2022-01-25-015093-b
- Дата створення : 25.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13765598
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з підтримки та обслуговування сайту- ID: UA-2021-10-21-003101-a
- Дата створення : 21.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12066866
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги провайдерів- ID: UA-2021-02-04-002549-c
- Дата створення : 04.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8440202
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги провайдерів- ID: UA-2021-02-04-002107-c
- Дата створення : 04.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8438634
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівської міської ради ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з доступу до сервісної частини сайту- ID: UA-2020-12-24-000861-a
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7980621
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівського району ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підключення до мережі інтернет- ID: UA-2020-08-19-000913-c
- Дата створення : 19.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5976563
Комунальне некомерційне підприємство " Центр первинної медико-санітарної допомоги" Христинівського району ЄДРПОУ: 39028882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -