-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до мережі інтернет- ID: UA-2026-08-31-002905-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236214
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Доступ до мережі інтернет- ID: UA-2026-08-11-000652-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30044324
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до мережі інтернет- ID: UA-2026-07-31-004811-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29962816
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Доступ до мережі інтернет- ID: UA-2026-07-29-002949-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29938163
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Доступ до мережі інтернет- ID: UA-2026-07-15-002435-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29817980
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги доступу до мережі інтернет- ID: UA-2026-05-19-009331-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29270011
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до мережі інтернет- ID: UA-2026-05-04-002101-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29099651
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до мережі інтернет- ID: UA-2026-04-20-009366-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28966523
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні комунікаційні послуги з доступу до мережі Інтернет- ID: UA-2026-04-08-000214-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28855712
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Доступ до мережі інтернет- ID: UA-2026-04-08-000106-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28855610
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до мережі Інтернет- ID: UA-2026-04-06-009455-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28835803
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Доступ до мережі інтернет- ID: UA-2026-04-01-010471-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28793857
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електронні комунікаційні послуги з доступу до мережі Інтернет- ID: UA-2026-03-19-004922-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28658232
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ до мережі Інтернет- ID: UA-2026-03-17-011271-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28632962
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Доступ до мережі Інтернет- ID: UA-2026-03-16-000718-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28607575
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -